Betekenis showcodes

 

BOB= BESTE VAN HET RAS

 

BOS= BESTE TEEF OF REU

 

CAC= 1 PUNT BTREFFENDE LAND

 

CACIB= INTERNATIONAAL PUNT

 

J= JEUGD

 

BIG= BESTE VAN DE RASGROEP

 

BIS= BESTE VAN DE SHOW

 

R/RES= RESERVE

 

CH= KAMPIOEN + Land

“Roosje” Kiss Me Quick van ‘t Huis te Woude

2016

 

11-12-2016 Int. Dogshow Winner Amsterdam (NL)

Jeugdklasse: 1 U JBOB CAC BOB select beste 2 jeugd rasgrp 5

Keurmeester: Dhr D. Mamantov (RUS)

Titel: JEUGDWINSTER’16 & WINSTER’16

 

06-11-2016 Int. Dogshow Bleiswijk (NL)

Jeugdklasse: 1U JCAC CAC BOB select beste 6 rasgroep

Keurmeester: Mvr T. Savolainen (FIN)

Titel: NEDERLANDS JEUGDKAMPIOEN

 

30-10-2016 KC Venray Clubshow

Jeugdklasse: 1U JBOB Beste Teef BOS

Keurmeester: Mvr N. Timmermans-Kadenko (NL)

Groep: BIS groep (Cellan&Sally&Roosje)

Keurmeester: Mvr N. Timmermans-Kadenko (NL)

 

25-09-2016 Int Benelux Winner Maastricht (NL)

Jeugdklasse: 1 U JCAC CAC JBOB Beste Teef BOS

Keurmeester: Mvr L. Erhart (NL)

Titels: BENELUX JEUGDKAMPIOEN

            BENELUX JEUGD WINSTER NL’16

              BENELUX WINSTER NL’16

 

24-09-2016 Int. Dogshow Maastricht (NL)

Jeugdklasse: 1 U JCAC CAC JBOB BOB select beste 6 rasgroep

Keurmeester: Dhr I. Vyguzov (MONT)

 

10-09-2016 Int Dogshow Luxemburg (LU)

Jeugdklasse: 1 U JCACL

Keurmeester: Dhr J. Meijerink (DE)

Titels: JEUGDKAMPIOEN LUXEMBURG

            BENELUX JEUGD WINSTER LUX’16

Keurmeester: Dhr J. Meijerink (DE)

Koppelklasse: BEST IN SHOW koppel dag 1

Keurmeester: Mvr H. Hallier (FR)

Fokkersgroep: BEST IN SHOW II groep dag 1

Keurmeester: Dhr V. Lobakin (AZ)

 

21-08-2016 Int. Leipzig Winner (DE)

Jeugdklasse: 3 ZG

Keurmeester: Dhr Korosz Haras (H)

 

20-08-2016 Int Dogshow Leipzig (DE)

Jeugdklasse: 2 U Dt Res JVDH RJCAC DCNH

Keurmeester: Dhr K. Horak (CZ)

 

24-07-2017 Int. Dogshow Liege (BE)

Puppyklasse: 2 VB

Keurmeester: Dhr D. Korosec (SL)

 

10-07-2016 Clubshow Maastricht (NL)

Puppyklasse: 1 VB BOBPuppy

Keurmeester: Dhr F. van der Linden (NL)

Fokkersgroep: BEST IN SHOW fokkersgroep (Cellan Sally Roosje)

Keurmeester: Dhr F van der Linden (NL)

 

05-06-2016 Nat. Dogshow Lommel (BE)

Puppyklasse: 1 VB BOBpuppy

Keurmeester: Mvr I. Hectors (BE)

Groepsklasse: Best in Show groep ( Cellan&Sally&Roosje)

Keurmeester: Mvr C. Swysen (BE)

 

16-05-2016 Nat. Dogshow Saarbrucken (DE)

Puppyklasse: 1 Veel Belovend Beste puppy

Keurmeester: Mvr M. Melchior (L)

 

15-05-2016 Int. Dogshow Saarbrucken (DE)

Puppyklasse: 1 Veel Belovend Beste puppy

Keurmeester: Mvr R. Wagner (L)

Koppelklasse: Beste samojeed koppel, selectie beste 6 koppels

Keurmeester: Mvr L. Mach (CH)

 

24-04-2016 JHVD Lovanium (BE)

Babyklasse: 1 Veel Belovend BOBB Res BEST IN SHOW BABY

Keurmeester: Mvr I. Hectors (BE)

Erering keurmeester: Mvr L. de Ridder– Onghena (BE)

 

02-04-2016 Nat. Dogshow Genk (BE)

Babyklasse: 1 Veel Belovend BOBB

Keurmeester: Dhr P. Bailey (UK)

 

12-03-2016 Int. Dogshow Genk (BE)

Babyklasse: 1 Veel |Belovend BOBB 3de BEST in SHOW Baby

Raskeurmeester: Dhr J. Liimatainen (FIN)

BISkeurmeester: Dhr S. Delmar (IE)

 

06-03-2016 HJVD Liége (BE)

Jeugdklasse: 1 Veel Belovend BOBB Reserve BEST in SHOW Baby

Keurmeester: Mvr R. Reyniers (BE)

 

13-02-2016 Brabants Rashonden Festival (NL)

Jeugdklasse: 1 Veel Belovend Reserve BEST in SHOW Baby

RasKeurmeester: Dhr M. Clancy (IE)

BISKeurmeester: Dhr A. Czegledi (H)

2017

 

16-07-2017 Int. Dogshow Brussels Trophy (BE)

Kampioensklasse: 3 ZG

Keurmeester: Dhr G. Tesics (HU)

 

09-12-2017 Int. Dogshow Amsterdam Winner (NL)

Kampioensklasse: 1 U

Keurmeester: Mvr C. Navaro (ES)

 

10-09-2017 Int. Green Dogshow Ciney (BE)

Tussenklasse: 1 U CAC CACIB BOS

Keurmeester: Mvr L. Reinelt-Gebauer (DE)

 

02-09-2017 Int. Dogshow Luxemburg (LU)

Tussenklasse: 1 U CAC

Keurmeester: Mvr H. Kirschbichler (AT)

Titel behaald: Luxemburg Kampioen

 

12-08-2017 Int Dogshow Ludwigshafen (DE)

Tussenklasse: 1 ZG

Keurmeester: Mvr G. Kastl (DE)

 

22-07-2017 Int. Golden Dog Trophy (BE)

Tussenklasse: 1 CAC CACIB BOS

Keurmeester: Mvr I. Naarits (EST)

 

01-07-2017 Int. Dogshow Limburgia (NL)

Tussenklasse: 1 ZG

Keurmeester: Dhr T. Leenen (BE)

 

25-06-2017 Int. Dogshow Genk (BE)

Tussenklasse: 1 U RCAC RCACIB

Keurmeester: Dhr C. Zoran (RS)

 

04-06-2017 Int. Dogshow Neunkirchen (DE)

Tussenklasse: 1 U CACvdh CAC CACIB BOS

Keurmeester: Mvr R. Wagner (LU)

 

30-04-2017 Int. Dogshow Antwerpen (BE)

Tussenklasse: 1 U RCAC RCACIB

Keurmeester: Mvr L. Volarikova (CZ)

Groep: 3de BIS groep (Cellan&Ice&Roosje)

Keurmeester; Mvr van der Wijst (BE)

 

09-04-2017 Int. Dogshow Luxembourgh

Tussenklasse: 1 U CACL CACIB

Keurmeester: Dhr Z. Molnar (RO)

Koppel: BIS KOPPEL (Cellan&Roosje)

Keurmeester: Mvr R. Wagner (LU)

 

18-03-2017 Int. Dogshow Leiden (NL)

Tussenklasse: 1 U CAC CACIB BOS

Keurmeester: Dhr G. Jipping (NL)

 

11-03-2017 Dogshow Offenburg (D)

Tussenklasse: 2 U

Keurmeester: Dhr G. Schafer (DE)

 

26-02-2017 Int. Dogshow Weelde (hoogstraten BE)

Tussenklasse: 1 U CAC CACIB BOS

Keurmeester: Dhr M. Leonard (IE)

Groep: RBIS groep (Cellan&Layla&Roosje)

Keurmeester: Dhr S. van den Bosch (BE)

 

04-02-2017 Int. Dogshow Eindhoven (NL)

Jeugdklasse: 1 U JCAC RCAC

Keurmeester: Dhr T. Leenen (BE)

2018

 

29-12-2018 Kerstshow België

Kampioensklasse: 1 U BOS

Keurmeester: Mvr I. Hectors (BE)

 

09-12-2018 Int. Dogshow Brussel (BE)

Kampioensklasse: 1 U CAC CACIB BOS

Keurmeester: Dhr C. Birk (DK)

Titel behaald: Belgish Winster 2018

 

18-11-2018 Int. Dogshow Kortrijk (BE)

Kampioensklasse: 2U

Keurmeester: Mvr M. van Brempt (BE)

 

27-10-2018 Int Dogshow Leuven (BE)

Kampioensklasse: 1 U RCAC RCACIB

Keurmeester: Dhr F. Cochetti (IT)

 

12-08-2018 World Dogshow Amsterdam

Kampioensklasse: Uitmuntend

Keurmeester: Dhr A. Landarte (UA)

 

30-06-2018 Int. Dogshow Genk (BE)

Kampioensklasse: 1 U

Keurmeester: Dhr D. Enrico (SM)

 

19-05-2018 Nat. Dogshow Wieze (BE)

Kampioensklasse: 1 U CAC

Keurmeester: Mvr L. Stojkovich (M)

Titels Behaald: Belgisch Kampioen

                              Hopkoningin 2018

 

21-04-2018 Int. Dogshow Antwerpen (BE)

Kampioensklasse: 2 U RCAC RCACIB

Keurmeester: Dhr A. Zeppi (IT)

 

03-03-2018 Int. Dogshow Groningen (NL)

Kampioensklasse: 1 U CAC CACIB BOB 3de BEST IN GROEP

Keurmeester: Dhr G. Jipping (NL)

BIG Keurmeester: Mvr E. Liljekvist-Borg (SE)

Titels behaald: Nederlands Kampioen

                                Internationaal Kampioen